Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp., 1935., K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Magyar-Elemer-Lathatatlan-kaszarnya-Szatirikus-regeny-Bp-1935-Kosmos-Kiadoi-egeszbor-~II2103035
2103035
17457
364
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp., 1935., Kosmos. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: kozár_edit