17430.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Ford.: Zigány Árpád. Bp., 1910, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.