Jakab Bori (1933-2015): Mázas kerámia dísztojás, jelzett, egészen apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Jakab-Bori-1933-2015-Mazas-keramia-disztojas-jelzett-egeszen-apro-serulessel-m-7-cm~II2096926
2096926
11056
363
Art-ceramics
Beschreibung: Jakab Bori (1933-2015): Mázas kerámia dísztojás, jelzett, egészen apró sérüléssel, m: 7 cm.
: kozár_edit