Gorka Iparművészeti Vállalatos kosfejes tál, mázas kerámia, jelzett, a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Gorka-Iparmuveszeti-Vallalatos-kosfejes-tal-mazas-keramia-jelzett-apro-kopasokkal-m-17-~II2094685
2094685
11060
363
Art-ceramics
Beschreibung: Gorka Iparművészeti Vállalatos kosfejes tál, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm
: turóczi_márk