2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "Bethlen Gábor a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Numismatik/Ungarische-Munzen-und-Munzen-mit-ungarischem-Munzzeichen~2000008/2013-5Ft-200Ft-6xklf-forgalmi-sor-szettben-plus-2013-Bethlen-Gabor-aranydukat-aranyozott-Ag-je~II2063191
2063191
30473
363
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: 2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "Bethlen Gábor aranydukát" aranyozott Ag, jelzett utánveret (4g/0.999/22,1mm) T:BU
: hsz