1996. "Katona József Színház Kecskemét 1896-1996" Br emlékplakett dísz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/1996-Katona-Jozsef-Szinhaz-Kecskemet-1896-1996-Br-emlekplakett-disztokban-105mm-T2-hato~II2097621
2097621
30749
363
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: 1996. "Katona József Színház Kecskemét 1896-1996" Br emlékplakett dísztokban (105mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom,sérült tok
: ttg