https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 73

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Magyar Főiskolai Sportszövetség / Bajnoki Érem - Diszkosz I. 927/8 jelzett Ag díjérem (27,73g/0.800/41mm) + Szege Sándor (1883-1945) 1931. Magyar Testgyakorlók Köre / I. díj 1931 jelzett Ag díjérem füllel (27,21g/0.800/41mm) + 1950. Ép testben ép lélek - Verseny Díj / 1950. Tenisz I. jelzett Ag díjérem füllel (13,92g/0.800/30mm) T:2,2-
31386.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség / Bajnoki Érem - Diszkosz I. 927/8" jelzett Ag díjérem (27,73g/0.800/41mm) + Szege Sándor (1883-1945) 1931. "Magyar Testgyakorlók Köre / I. díj 1931" jelzett Ag díjérem füllel (27,21g/0.800/41mm) + 1950. "Ép testben ép lélek - Verseny Díj / 1950. Tenisz I." jelzett Ag díjérem füllel (13,92g/0.800/30mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:1-
31387.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1915. Országos Stefánia Szövetség - Anya és Csecsemő Védőnője zománcozott jelvény, BERÁN.N./ BUDAPEST./ DÖBRENTEI U: 2 gyártói jelzéssel (36mm) T:2
31388.

1915. "Országos Stefánia Szövetség - Anya és Csecsemő Védőnője" zománcozott jelvény, "BERÁN.N./ BUDAPEST./ DÖBRENTEI U: 2" gyártói jelzéssel (36mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
4
~1920-1940. 11db-os vegyes magyar sportérem tétel, közte Sződy Szilárd (1878-1939) DN Budapest Székesfőváros Versenydíja Br díjérem (29mm) T:2-3 fülnyom
31389.

~1920-1940. 11db-os vegyes magyar sportérem tétel, közte Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" Br díjérem (29mm) T:2-3 fülnyom

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
1928. M. Kir. Operaház Énekkara zománcozott jelvény (21mm) T:1-
31390.

1928. "M. Kir. Operaház Énekkara" zománcozott jelvény (21mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
14
~1930. Lengyel-magyar címeres zománcozott kitűző (17x16mm) T:2
31391.

~1930. Lengyel-magyar címeres zománcozott kitűző (17x16mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
25
~1930. Kölcsey F. Gimnázium Bpest zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű
31392.

~1930. "Kölcsey F. Gimnázium Bpest" zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
3
~1930. 11db lövész érem valamint 1db MOVE érem, ezek közül 8db korabeli szalagon, a legtöbb jelzett (Füsti Szeged, Pincés Puder István) T:2
31393.

~1930. 11db lövész érem valamint 1db "MOVE" érem, ezek közül 8db korabeli szalagon, a legtöbb jelzett (Füsti Szeged, Pincés Puder István) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
12
~1930-1940. Magyar koronás címer a Turul Szövetség egyetemi szervezetének tricolor szalagján T:1-
31394.

~1930-1940. Magyar koronás címer a Turul Szövetség egyetemi szervezetének tricolor szalagján T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
12
1936. Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott Br gomblyukjelvénye, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. gyártói jelzéssel (26x22,5mm) + a mozgalom Pártoló Tagsági Jegye az 1936. évre T:2
31395.

1936. "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott Br gomblyukjelvénye, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel (26x22,5mm) + a mozgalom "Pártoló Tagsági Jegye az 1936. évre" T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
11
~1948. Festett fém Petőfi jelvény (30x36mm) T:2 kopott festék
31396.

~1948. Festett fém Petőfi jelvény (30x36mm) T:2 kopott festék

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
2
1948. Népi Bajnok / Sakk zománcozott fém díjérem mellszalagon (35mm) T:2
31397.

1948. "Népi Bajnok / Sakk" zománcozott fém díjérem mellszalagon (35mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
5

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse