cca 1900 Richard Wagner Schweninger festménye után, litográfia, kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~2000020/cca-1900-Richard-Wagner-Schweninger-festmenye-utan-litografia-kiado-S-Czeiger-Wien-uvegeze~II2097301
2097301
11005
363
11000
Engravings
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: cca 1900 Richard Wagner Schweninger festménye után, litográfia, kiadó S. Czeiger, Wien, üvegezett hibás keretben, 84x112 cm.
: kozár_edit