10301. 363. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
0 HUF
cca 1900 Tanító Krisztus ikon, réz okláddal, olaj (repedezett), fatábla, kopott apró horpadásokkal hibás keretben, jelzés nélkül, 26,5×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk