Zámbó Károly (?-): Horthy Miklós fehér lovon. Olaj, farost, keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zambo-Karoly-Horthy-Miklos-feher-lovon-Olaj-farost-keretben-80C397110-cm~II1924344
1924344
10254
363
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Zámbó Károly (?-): Horthy Miklós fehér lovon. Olaj, farost, keretben, 80×110 cm
: turóczi_márk