Papp jelzéssel: Színes város.Olaj, farost, keretben, 60×80 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Papp-jelzessel-Szines-varosOlaj-farost-keretben-60C39780-cm~II2066280
2066280
10166
363
Beschreibung: Papp jelzéssel: Színes város.Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
: turóczi_márk