Bartl jelzéssel: Lótusz vagy meditáció. Olaj, vászon. 40x60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bartl-jelzessel-Lotusz-vagy-meditacio-Olaj-vaszon-40x60-cm~II2085546
2085546
10235
363
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Bartl jelzéssel: Lótusz vagy meditáció. Olaj, vászon. 40x60 cm
: turóczi_márk