Aba jelzéssel: Trattori porto. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×40... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aba-jelzessel-Trattori-porto-Olaj-karton-uvegezett-keretben-30C39740-cm~II2096782
2096782
363
Beschreibung: Aba jelzéssel: Trattori porto. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm
: kozár_edit