15006.
363. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 400 HUF
22
Dr. Vámossy Zoltán-Dr. Lenkei V. Dani-Dr. Schulhof Vilmos: A magyar szent korona országainak balneológiai egyesületébe tartozó fürdők és források képes ismertetése. Magyarország fürdőtérképével és a közvetlen vonatösszeköttetések menetrendjével kiadja: - -. Bp.,(1914),Országos Balneológiai Egyesület,("Pátria"-ny.),VIII+186+6+IV p.+ 1 t. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.