15076.
363. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.