https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gattungen der Pflanzen und ihre natürliche Merkmale ... I.-II. Gotha, 1775. Karl Wilhelm Ettinger, hozzákötve:  Nchtrag zur sechsten Ausgabe der Gattungen der Pflanzen und der ersten und zweyten Mantisse. Gotha, 1785. Ettinger. Karl von Linné (1707-1778) svéd természettudós, orvos és botanikus, a modern tudományos biológiai rendszerezés megalkotója 1100p. + 104p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, sarkán kopásokkal
17192.

Gattungen der Pflanzen und ihre natürliche Merkmale ... I.-II. Gotha, 1775. Karl Wilhelm Ettinger, hozzákötve: Nchtrag zur sechsten Ausgabe der Gattungen der Pflanzen und der ersten und zweyten Mantisse. Gotha, 1785. Ettinger. Karl von Linné (1707-1778) svéd természettudós, orvos és botanikus, a modern tudományos biológiai rendszerezés megalkotója 1100p. + 104p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, sarkán kopásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
G. A. Buchheister-Georg Otterbach: Handbuch der Drogisten-Praxis. I. Band. Berlin, 1928., Julius Springer. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal.
17193.

G. A. Buchheister-Georg Otterbach: Handbuch der Drogisten-Praxis. I. Band. Berlin, 1928., Julius Springer. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Zsuravljov, Andrej (szerk.): A kő csodája. A sokarcú bolygó. Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17194.

Zsuravljov, Andrej (szerk.): A kő csodája. A sokarcú bolygó. Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
Campbell, James W. P.: A tégla világtörténete. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17195.

Campbell, James W. P.: A tégla világtörténete. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Prof. Dr. Zalai Károly: A magyar gyógyszerészet nagyjai. 1612-1945. Bp.,2001, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17196.

Prof. Dr. Zalai Károly: A magyar gyógyszerészet nagyjai. 1612-1945. Bp.,2001, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
7
Schmidt Egon-Bécsy László: Ezer ágán, ezer fészek. Bp.,1981.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17197.

Schmidt Egon-Bécsy László: Ezer ágán, ezer fészek. Bp.,1981.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.
17198.

Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Boldog Élet Könyvtára 2 kötete:   Dr. Zemplényi Imre: Dohányzás és a szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai.; Dr. Andriska Viktor: Lakás-ruházkodás-munka egészségtana. Élet és Egészség kiadás. Bp., é.n., Gyarmati és Bősz, 48+48 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé dohosak.
17199.

Boldog Élet Könyvtára 2 kötete: Dr. Zemplényi Imre: Dohányzás és a szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai.; Dr. Andriska Viktor: Lakás-ruházkodás-munka egészségtana. Élet és Egészség kiadás. Bp., é.n., Gyarmati és Bősz, 48+48 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé dohosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Shuker, dr. Karl: Noé elveszett bárkája. Debrecen, 1996. Alexandra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17200.

Shuker, dr. Karl: Noé elveszett bárkája. Debrecen, 1996. Alexandra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17201.

Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
17202.

Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
17203.

1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse