https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.
1
17228.

Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
1
17229.

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.
1
17230.

David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.
1
17231.

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1
17232.

1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jávorka Sándor-Soó Rezső: A magyar növényvilág kézikönyve. I. kötet. Magyarország vadontermő és termesztett növényeinek meghatározója, ökológiai és gazdasági útmutatója. Bp.,1951, Akadémiai Kiadó, XLVI+582 p.+1 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1
17233.

Jávorka Sándor-Soó Rezső: A magyar növényvilág kézikönyve. I. kötet. Magyarország vadontermő és termesztett növényeinek meghatározója, ökológiai és gazdasági útmutatója. Bp.,1951, Akadémiai Kiadó, XLVI+582 p.+1 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Buday Kálmán: Kórboncolástan I-II. kötet. I.kötet: Általános rész. II. kötet: Részletes rész. Bp.,1915, Universitas. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhol ceruzás aláhúzással, az I. kötetben a hátsó szennylap és az utolsó két lap kijár.
1
17234.

Dr. Buday Kálmán: Kórboncolástan I-II. kötet. I.kötet: Általános rész. II. kötet: Részletes rész. Bp.,1915, Universitas. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhol ceruzás aláhúzással, az I. kötetben a hátsó szennylap és az utolsó két lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse