Rabindranath Tagore: Mashi. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Bucher/Bucher-Minibucher~1000015/Rabindranath-Tagore-Mashi-Bp-1973-Egyetemi-Nyomda-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-ki~II2097874
2097874
17409
363
Books: Minibooks
Beschreibung: Rabindranath Tagore: Mashi. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 300 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
: karap_norbert