Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Lovik-Karoly-A-leanyvari-boszorkany-Bp-en-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-illusztralt-felva~II2094144
2094144
17436
363
Books: Tales
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
: bk