Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

A magyar konyha szakácskönyv és házi cukrászda. Több mint 1200 vénynyel, 120 étlappal, 122 képpel. Szerk.: Kovács Teréz. Bp.,é.n.,Franklin, 459 p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált, félvászon-kötés, kopott gerinccel és borítóval, kissé foltos hátsó borítóval, kissé laza kötéssel.
17120.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
22
17121.

Rufpreis:
5 000 HUF
Váncza receptkönyvek - A mis süteményes könyvünk; Kincses receptkönyv. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17122.

Rufpreis:
1 200 HUF
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
17123.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dobos C. József: Magyar-francia szakácskönyv. Bp., 1881, Mehner Vilmos. REPRINT! Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17124.

Rufpreis:
3 000 HUF
17125.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mahács Mátyás: Gyakorlati gyümölcstermesztés. Bp., 1922, Légrády, VII+288+4 p.+4 t. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17126.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szanyi István: Tudnivalók a magyar fűszerpaprikáról. M. Kir. Mezőgazd. Vegykísérleti és Paprikakísérleti Állomás kiadványai, 14. Szeged, 1937., M. Kir. Mezőgazd. Vegykísérleti és Paprikakísérleti Állomás, 16 p. Kiadói papírkötés.
17127.

Rufpreis:
1 200 HUF
Csizmadia László-Rácz József: Gomba és bor. Szelényi Károly fotóival. Bp.-Veszprém,é.n.,Magyar Képek. Kiadói aranyozott bársonykötés, díszkiadás, jó állapotban. Az egyik szerző, Rácz József által dedikált, dátumozott példány.
17128.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vegyes növényvédelemmel kapcsolatos tétel, 4 db:   Donner István: Mentsük meg gyümölcsfáinkat. Bp., 1926, Új Barázda, 14+2 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.   M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálatának kiadványai 1., 9. sz.: Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Kadocsa Gyula, Ránky Sándor és Urbányi Jenő. + Védekezés gyümölcsfáink pajzstetvei ellen. Összeáll.: Bakó Gábor, Dr. Szelényi Gusztáv. Bp., 1938., Pátria, 27+23 p. Kiadói papírkötés.  Rövid növényvédelmi útmutató. Gyümölcstermelők, szőlő termelők és kertészek részére. Bp., én., Tolnai-ny., 30 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
17129.

Vegyes növényvédelemmel kapcsolatos tétel, 4 db: Donner István: Mentsük meg gyümölcsfáinkat. Bp., 1926, Új Barázda, 14+2 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálatának kiadványai 1., 9. sz.: Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Kadocsa Gyula, Ránky Sándor és Urbányi Jenő. + Védekezés gyümölcsfáink pajzstetvei ellen. Összeáll.: Bakó Gábor, Dr. Szelényi Gusztáv. Bp., 1938., "Pátria", 27+23 p. Kiadói papírkötés. Rövid növényvédelmi útmutató. Gyümölcstermelők, szőlő termelők és kertészek részére. Bp., én., Tolnai-ny., 30 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos.

Rufpreis:
1 600 HUF
A jó házi konyha. Összeáll.: bánnffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., 1990., Közgazdasági és Jogi. Rperint. Kiadói kartonált papírkötés.
17130.

Rufpreis:
1 600 HUF
Halász Zoltán: Gasztronómiai kalandozások Európában. Bp.,1974, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17131.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF