17013.
363. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya I-II. Blaha Lujza életregénye Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp.,(1926), Helikon. Gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.