Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel