Szenes Béla: Az ifjú Ady Endre. Egy Kossuth-verstől a Léda dalokig. Bp.,1913, Brózsa Ottó Könyvnyomdája, 31 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza kötéssel.