Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Riedl-Frigyes-Arany-Janos-Bp-1920-Pallas-Irodalmi-es-Nyomdai-Rt-Negyedik-reszben-atdolgoz~II1893218
1893218
18600
363
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Átkötött kopott félvászon kötésben.
: vörös_iván