Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 279

Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
17520.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseleti műveiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1941, Athenaeum, 144 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötésben, foltos.+ Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1940, Athenaeum, 126+2 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötésben, foltos.+ Szemelvények Titus Livius könyveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Édes Jenő-Nagy Pál. Bp.,1939, Franklin, 4+132+4 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötés.
17521.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gergely Jenő: II. János Pál pápa élete és munkássága. Bp.,1991, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Szántó Konrád (1920-1999) egyháztörténész részére dedikált.
17522.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Martinkó Károly: A bűnüldözés mesterei és lovagjai. Bp., 2007., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17523.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17524.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ars poetica. Költői hitvallás a magyar irodalomban. Összeáll.: Cs. Nagy Zoltán. Kisújszállás,én.,Pannon-Literatúra. Kiadói aranyozott kemény-kötés.
17525.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotban.
17526.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pálóczi Horváth György: Elveszett nemzedék. London, 1958, Big Ben Publishing. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás, a gerincen kis hiánnyal.
17527.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nemzeti Könyvtár 5 kötete (109-110.-115.):  Jankovich Ferenc: Forr a világ., Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus., Ady Endre: Ifjú szívekben élek., Bibó Lajos: A láp., Asztalos Miklós: És seregek támadtak. Változó állapotban, részben kopottas borítókkal.
17528.

Rufpreis:
1 200 HUF
17529.

Rufpreis:
1 600 HUF
Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés.
17530.

Rufpreis:
1 000 HUF
17531.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF