Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 279

Zolnai Zolnay Vilmos: A kártya története és a kártyajátékok. Bp., 1928, Pfeifer Ferdinánd. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
17508.

Rufpreis:
2 000 HUF
19
Makkai Sándor: Egyedül. Tanulmányok. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
17509.

Rufpreis:
800 HUF
17510.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Tíz írás a nyomdászatról. Előszó Bárczy István. Írták: Fitz József, Szentkúty Pál, Kozma Lajos, Durand Félix, Ferdinandy Gejza, Bródy László, Haiman-Kner György, Boér Pál, Magyary István és Kner Imre. /Hungária Könyvek 9./ Bp., 1942, Hungária ny., 217 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kopott gerinccel és borítóval, a könyv sarkain sérüléssel, hiánnyal.   A könyv számozott és névre szóló példányokban került forgalomba, ez a 317. sz. példány.
17511.

Rufpreis:
1 000 HUF
Endrődi Sándor költeményei 1867-1901. Bp.,[1904],Singer és Wolfner, 1 t.+VII+319 p. Kiadói aranyozott, a költő arcképével díszített kopott egészvászon-kötésben, ex libris-szel (Ex Libris Dr. Vekerdy Géza), tulajdonosi névbejegyzéssel.
17512.

Rufpreis:
800 HUF
Eötvös József: Magyar alalkok. Bp., 1901, Révai. Hiányos címlappal, díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17513.

Rufpreis:
1 400 HUF
Eötvös József: A karthausi. Bp., 1882, Ráth Mór. Kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban
17514.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Kassák Lajos: Három történet. A borítékrajz Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, a címlapon árleszállítás bélyegzéssel.
17515.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17516.

Rufpreis:
1 800 HUF
17517.

Rufpreis:
2 400 HUF
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kopott félvászonkötésben
17518.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Várnai Zseni: Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János. Kiadói papírkötés.
17519.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF