Valkány, Valcani; Vasútállomás, vasutasok / Bahnhof / railway station,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Ansichtskarten/Siebenburgen~1500006/Valkany-Valcani-Vasutallomas-vasutasok-Bahnhof-railway-station-railwaymen-plus-ORSOVA-BU~II2096006
2096006
21949
363
Transylvania
Ansichtskarten
Beschreibung: Valkány, Valcani; Vasútállomás, vasutasok / Bahnhof / railway station, railwaymen + "ORSOVA - BUDAPEST 179. SZ. B" vasúti mozgóposta bélyegző (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T3
: ra