Goebel nyuszik (3 db), fehér mázas (kézzel festett), jelzett (2 db) ,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Goebel-nyuszik-3-db-feher-mazas-kezzel-festett-jelzett-2-db-apro-kopas-nyomokkal-m-~II2060759
2060759
11162
362
6500
Beschreibung: Goebel nyuszik (3 db), fehér mázas (kézzel festett), jelzett (2 db) , apró kopás nyomokkal, m: 5,5 cm