Edelstein Bavaria porcelán süteményes tál, 6 db, matricás, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Edelstein-Bavaria-porcelan-sutemenyes-tal-6-db-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-20-~II2064522
2064522
11157
362
Beschreibung: Edelstein Bavaria porcelán süteményes tál, 6 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm
: turóczi_márk