Drasche ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, d:8 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Drasche-ekszertarto-dobozka-kezzel-festett-jelzett-kopott-d8-cm~II2074459
2074459
11154
362
Beschreibung: Drasche ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, d:8 cm
: turóczi_márk