Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér váza. Festett mázas kerámia, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Gorka-Livia-1925-2011-Fekete-feher-vaza-Festett-mazas-keramia-jelzett-apro-kopasnyomokk~II2087564
2087564
11086
362
11000
Art-ceramics
Beschreibung: Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:21,5 cm
: turóczi_márk