3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1903, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a II. kötetben a 226-299. oldalak között hiányzó lapokkal.