Ternai Zoltán: A motorkerékpár (Motorkerékpár vizsgaismeretek). Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Landkarten~500029/Ternai-Zoltan-A-motorkerekpar-Motorkerekpar-vizsgaismeretek-Bp-1961-Muszaki-KonyvkiadC3~II2041477
2041477
12371
362
Maps
Beschreibung: Ternai Zoltán: A motorkerékpár (Motorkerékpár vizsgaismeretek). Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor