Pernye (Peske Géza?) jelzéssel: Fiú hógolyóval. Olaj, vászon, keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pernye-Peske-Geza-jelzessel-Fiu-hogolyoval-Olaj-vaszon-keretben-70C39750-cm~II2077303
2077303
10135
362
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,19 EUR , 205,88 USD
Beschreibung: Pernye (Peske Géza?) jelzéssel: Fiú hógolyóval. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm
: turóczi_márk