Kümmerle Pál (1873-?): Leányvásár. Olaj, karton, jelzett, apró festék... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kummerle-Pal-1873-Leanyvasar-Olaj-karton-jelzett-apro-festek-hibakkal-30C39740-cm~II2092233
2092233
10093
362
40000
Beschreibung: Kümmerle Pál (1873-?): Leányvásár. Olaj, karton, jelzett, apró festék hibákkal, 30×40 cm
: turóczi_márk