Jelzés nélkül: Téli táj várkastéllyal. Olaj, vászon-karton, hibás kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Teli-taj-varkastellyal-Olaj-vaszon-karton-hibas-keretben-22C39728-cm~II2087467
2087467
10225
362
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Téli táj várkastéllyal. Olaj, vászon-karton, hibás keretben, 22×28 cm
: turóczi_márk