Földes Imre (1881-1948): Megváltó szerelem, könyvborító terv. Akvarell... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Foldes-Imre-1881-1948-Megvalto-szerelem-konyvborito-terv-Akvarell-papir-jelzett-21C3971~II2089476
2089476
10041
362
Beschreibung: Földes Imre (1881-1948): Megváltó szerelem, könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 21×15 cm
: ra