Deák János (1927-): Nagybánya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Deak-Janos-1927-Nagybanya-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-20C39730-cm~II2092374
2092374
10028
362
Beschreibung: Deák János (1927-): Nagybánya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
: turóczi_márk