Ügyes kezek. (Ezermester.) Ford.: Gellért György. Bp., 1956, Művelt Né... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~2000011/Ugyes-kezek-Ezermester-Ford-Gellert-Gyorgy-Bp-1956-Muvelt-Nep-Masodik-kiadas-Kiad~II2088957
2088957
17208
362
Books: Technics
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Ügyes kezek. (Ezermester.) Ford.: Gellért György. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
: karap_norbert