15669.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, előzéklap, címlap kijár.