1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
P. Didon: Jézus Krisztus II. kötet. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötésben, festett lapélekkel,