Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D' Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.