15024.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, jó állapotban.