15031.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Juhász Vilmos: Tibet. Bp.,(1936), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.