15028.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... - A templom története és műemlékei. - Bp.,1938, Sz. István Bazilika. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, volt könyvtári példány.