17170.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban