Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap mindkét kötetben kijár, az I. kötetben az előzéklap és a címlap hiányzik, kopottas állapotban.