Southey Róbert: Nelson életrajza. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Reményi Antal. Bp., 1902, MTA, XVI+428 p.+1 t.(kihajtható térkép.)+4 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.