Jászi Oszkár: Uj Magyarország felé. Beszélgetések a szocializmusról. B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000004/Jaszi-Oszkar-Uj-Magyarorszag-fele-Beszelgetesek-a-szocializmusrol-Bp-1907-Deutsch-Zsigmo~II2092915
2092915
15787
362
Books: History
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Jászi Oszkár: Uj Magyarország felé. Beszélgetések a szocializmusról. Bp.,1907, Deutsch Zsigmond. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egy-két ceruzás aláhúzással.
: tánczos_gábor