17063.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ 18 t. (4 színes.) Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel, néhány lapszélen, lapon kis sérülés.